Україна і світ

На кордоні України з Молдовою значно посилили охорону: назвали причину

Прикордонники України та Молдови патрулюють спільну межу на Вінниччині поблизу невизнаної Молдавської республіки. За словами військовослужбовців, на цій території багато випадків контрабанди та проникнення диверсантів.

А у самопроголошеній Придністровській республіці є російські війська. Все це несе загрозу як Україні, так і Молдові. Тож колеги з різних країн на одному пункті охороняють державні території.

Пункт пропуску “Болган” на Вінниччині з однієї сторони межує з Молдовою, а з іншої – з невизнаною Придністровською республікою. Раніше тут патрулювали лише українські прикордонники. А тепер мають підмогу – молдовських військовослужбовців.

На території Придністров’я розташовані представники російської армії. І їх задум дій передбачити ми не можемо,
– зазначив командир Могилів-Подільського прикордонного загону Юрій Василик.

Командир прикордонного загону розповідає: контролюватимуть спільно понад 50 кілометрів кордону, щоб диверсійні групи з Придністров’я не потрапили на територію з жодної з держав.

А також спільно боротимуться з контрабандистами, які стають все вигадливішими. Нещодавно намагались переправити спирт з Молдови в Україну. Для цього вирубали навіть посадку у лісі.

Про це та більше – дивіться у сюжеті.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook