Україна і світ

На килим, – як голови парламентських фракцій коаліції “розносили” НАБУ на засіданні

“Антикорупційна війна” докотилася до парламенту. Перший після перерви робочий тиждень нардепи почали саме з неї: голови парламентських фракцій коаліції сьогодні “розтинали” детективів НАБУ і вимагали “на килим” очільників антикорупційних органів.

Наприклад, очільник президентської фракції Артур Герасимов хоче, аби на його питання й претензії керівники НАБУ і САП відповідали з трибуни парламенту.

Натиск на НАБУ не послабили і у Генпрокуратурі. Завтра туди викликають на допит агентів “Катерину” та Титенкова – саме тих, які розробляли “бурштинову справу” нардепа Розенблата і корупційну схему в Міграційній службі, де нібито торгували українським громадянством.

Також в ГПУ вважають, що детективи НАБУ незаконно проводили відеозаписи і прослуховування. Бо, мовляв, не узгодили це з Службою безпеки в України.

Самі очільники антикорупційних органів НАБУ Артем Ситник та САП Назар Холодницький зараз перебувають у Вашингтоні. Як розповів Холодницький, офіційно, вони беруть участь у форумі з повернення викрадених активів. Туди ж нібито відправився й заступник Юрія Луценка Євген Єнін.

Як пише член Центру протидії корупції Дарія Каленюк, там мав звітувати сам Генпрокурор, однак не прилетів. А посол США Валерій Чалий повідомив сьогодні, що має намір “помирити” під час цього візиту українських силовиків.

Джерело Телеканал новини «24»
05.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook