Україна і світ

На Київщині хлопець убив свою неповнолітню дівчину через SMS

На Київщині хлопець убив свою неповнолітню дівчину через SMS

У селі на Київщині 23-річний хлопець Ілля задушив свою 16-річну дівчину Серафиму та протягом 2 тижнів вдавав, що кохана просто невідомо куди зникла із великою сумою грошей.

Про це повідомляє ТСН.

Видання зазначає, що пара жила разом за згодою батьків дівчини.

“Батьки мені повідомили, що пропала Серафима і деякі кошти. Сказали, що сума дуже велика – більше 200 тисяч. Всі подумали, може, вона дійсно взяла ці кошти і десь там поїхала”, – розповів сільський голова Червоної Гірки Анатолій Кибукевич.

Видання зазначає, що вигаданій історії Іллі про зникнення Серафими повірили всі, навіть матір дівчини, яка написала заяву до поліції тільки через тиждень після зникнення дитини. Хлопець плутався у своїх свідченнях, тому правоохоронці вирішили перевірити його на детекторі брехні.

“Тримав себе досить впевнено. Але показало, що він дає неправдиві покази”, – розповіла представниця поліції Віталія Грохольська.

Зрештою Ілля зізнався, що Серафима писала в телефоні SMS, які його дратували. Коли хлопець зробив дівчині зауваження, вона відповіла, почалася штурханина. Далі Серафима нібито схопила в руки ножі, а Ілля, щоб заспокоїти Серафиму, притиснув її за шию.

Хлопець переконує, що задушив подругу випадково, а потім злякався та сховав тіло в закинутому погребі за 200 метрів від будинку.

Видання додає, що Серафиму вже поховали, а Ілля в СІЗО чекає на обрання запобіжного заходу. За вбивство дівчини йому загрожує від 7 до 15 років тюрми.

Джерело Телеканал новини «24»
01.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook