Місто і регіон

На дороги повернулися старі “даїшники” | Ніжин

Методи роботи працівників новоствореного відомства нічим не відрізняються від діяльності “старих даїшників”, повідомляє Autonews.ua.

У рядах новостворених дорожних патрулів виявилося набагато більше «старих даїшників», ніж поліцейських.

Про це заявив журналіст Дмитро Гнап в ефірі одного з телеканалів.

“Все більше українських автовласників почало скаржитись, що разом із виходом на автошляхи нових дорожніх поліцейських, туди ж повернулися численні переатестовані “даішники”. Тільки в новій формі, з жетонами і жезлами копів, замість смугастих паличок”, – зазначив Гнап.

За словами журналіста, “старих даїшників” виявилося набагато більше, ніж дорожніх поліцейських. Він додав, що методи роботи працівників новоствореного відомства нічим не відрізняються від їх попередників. Дорожні поліцейські погрозами і умовляннями намагаються витрусити з автовласників трохи грошей.

“Тому, сьогодні вони особливо не наполягають, якщо ви чините їм спротив та ставите прямі питання, і тим більше, якщо ви рішуче відганяєте будь-які їхні натяки на хабарі. Але, будьте певні. Це тимчасово. Невдовзі вони трохи оклигають, відновлять старі хапальні рефлекси, і знову відчуватимуть себе королями українських доріг”, – резюмував Гнап.

Джерело: drive-news.net

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
04.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook