Місто і регіон

На депутатській комісії обговорили підозрілу рекламу на стовпах | Ніжин

22 червня на засіданні постійної депутатської комісії з житлово-комунальних питань обговорили ситуацію з порушенням розміщення реклами по місту. Увага присутніх була зосереджена на незаконно-розміщену рекламу про сурогатне материнство на стовпах вулиць.

Як було зазначено на засіданні, дані яскраві вивіски не є звичайними листочками з оголошенням, навпаки – цілим кольоровим рекламним щитом, побачити який можна ледь не на кожній вулиці Ніжина. Сумнівним фактором даних вивісок є те, що не вказано ані назви організації, що надає дані послуги, ні адреси її місцезнаходження. Та й запевнитися у надійності послуги неможливо, тож деякі надто довірливі жінки можуть звернутися за оголошенням, що, може бути потенційно небезпечним.

Загалом, це актуальна проблема міста, адже майже кожен стовп обклеєний оголошеннями про надання кредитів, купівлю волосся і тому подібними.
Вирішити цю проблему досить складно. Адреси на рекламі не вказуються, а коли службовці телефонують за вказаними номерами, на другому кінці проводу, зазвичай, уміло вдають, що ні про яке розклеювання реклами і знати не знають. Тож єдиним виходом залишається лише спіймати розклеювальника «на гарячому» та вже через нього вийти на представників послуг.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
25.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook