Місто і регіон

На Чернігівщину вже прийшла справжня весна | Ніжин

Середньодобова температура в області перетнула позначку в 0 градусів ще наприкінці лютого. Тож в нинішньому році початок календарної весни повністю співпав з кліматичною.
І в подальшому метеорологи не прогнозують значних похолодань. Як, до прикладу, це трапилось в середині березня 1964-ого року, коли в нашому регіоні був зафіксований абсолютний мінімум температур: вночі повітря охолоджувалось до -28-32, а подекуди — до 37 градусів. А ось початок першого весняного місяця у 1995-ому році був зовсім протилежним: термометри показували 12-17 градусів тепла. На щастя, цьогорічний березень не обіцяє подібних метаморфоз.
— В цьому році, за прогнозами українського Гідрометцентру і світових гідрометцентрів, очікується теплий березень, — запевняє синоптик Чернігівського Гідрометцентру Тетяна Чорна, — середньомісячна температура становитиме + 2 градуси. Опадів очікуємо близько норми. Але хочу сказати, що в найближчі 10 днів температура вночі буде слабо від» ємною – -1-+4, а денна в окремі дні сягатиме +7-12. Але в основному — до 10 градусів тепла. Тобто, середньодобова температура коливатиметься в межах 5-7 градусів вище нуля.

Сподіваємось, що порадує усіх і святковий день 8 Березня: він буде теплим і, очікуємо, сухим. Якщо й спостерігатимуться часом опади, то незначні, несуттєві.

Чeline

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!