Місто і регіон

На Чернігівщині вперше почав працювати військово-патріотичний табір для дітей «Я-Українець» | Ніжин

Цього року на Чернігівщині вперше почав працювати військово-патріотичний табір для дітей «Я-Українець». 60 дітей з Чернігова та області віком від 10 до 14 років упродовж 2 тижнів мають активний відпочинок та змістовне дозвілля, спрямоване на військово-патріотичне виховання.

Одним із засновників табору є  громадська організація «Північні вовки». Учасники табору проживають у військових наметах на базі Чернігівської обласної федерації веслування на байдарках і каное. Діти пройдуть курс виживання в екстремальних умовах.  З ними працюють досвідчені вихователі.

Сьогодні діти завітали до Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана та взяли участь в проведенні майстер-класів з виготовлення глиняної іграшки та орігамі, які для них провели Роман Степанеко та Ірина Кришталь керівники студії художньої кераміки «Ромірія» та Наталія Родіна керівник студії «Зимова сакура» Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Добігає кінця весела зміна пришкільних таборів. Значна увага приділяється закладами культури патріотичному вихованню учнівської молоді. Багато екскурсій,  інтерактивних заходів, майстер-класів провели для «пришкільників» співробітники Чернігівського обласного художнього музею ім.Григорія Галагана. Гостями музею стали не лише учні міських шкіл, а й школярі з Чернігівского, Ніжинського, Сосницького районів.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
25.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook