Місто і регіон

На Чернігівщині «шлюб за добу» популярний серед іноземців | Ніжин

До проекту «Шлюб за добу» Чернігівська область долучилася у лютому місяці цього року. З першого лютого по 15 березня у рамках проекту в Чернігівській області одружилося 38 пар.Про це  повідомили в Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Зокрема, серед молодят – два учасники антитерористичної операції та шість іноземців.

«Громадяни України можуть побратися за чотири години з моменту подання заявки, іноземці – до чотирьох днів, адже перевіряється легальність їх перебування на території України», – розповіла помічник з юридичних питань директора Чернігівського КП «Міський Палац культури» Анна Даневич.

В області урочисте відкриття пілотного проекту «Шлюб за добу» відбулося 14 лютого. Для перших трьох пар реєстрація обійшлася в 980 гривень. Однак з першого березня вартість такої послуги на Чернігівщині зросла.

«Мінімальна ціна становить 1500 гривень, це так званий «експрес-шлюб». Урочисте одруження в робочі години з вівторка по п’ятницю – від 1866 гривень, у суботу – 2826 гривень. Залежно від додаткових побажань заявників вартість весілля може змінюватись. Для учасників бойових дій в зоні АТО процедура безкоштовна, необхідно лише сплатити офіційне держмито у розмірі 85 копійок», – повідомила Даневич.

 

 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!