Місто і регіон

На Чернігівщині СБУ викрила адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах | Ніжин

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України викрили мешканця обласного центру, який адміністрував антиукраїнські групи в російських соціальних мережах.

У 2016 році непрацюючий чернігівець через соцмережі познайомився з жінкою, яка проживала на непідконтрольній Україні території в Донецькій області. Від неї він отримав пропозицію за матеріальну винагороду поширювати в мережі Інтернет матеріали, в яких дискредитувалась українська держава та Збройні сили України, популяризувалась діяльність терористичних організацій «ЛНР/ДНР», містилися заклики до антиконституційного усунення діючої влади та зміни кордонів України.

Пропагандистські “агітки”, які систематично надходили  від спільниці терористів через особисті повідомлення, зловмисник викладав у групи в російських соціальних мережах.

Кошти за виконану адміністратором роботу перераховувались кураторами на картку одного з родичів.

Під час обшуку за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку з доказами здійснення антиукраїнської діяльності.

Агітатору оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.  Триває досудове слідство.

Джерело: pik.cn.ua

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!