Місто і регіон

На Чернігівщині купальний сезон розпочався з утоплень | Ніжин

З початку року на водоймах Чернігівщини потонуло 15 чоловік. Переважно нещасні випадки трапляються з дорослими людьми через необережність при риболовлі або перебування у стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомив співробітник прес-служби ДСНС України в області Роман Хропатий, хоча купальний сезон в області стартував не так давно але вже є летальні випадки відпочинку на водоймах.

«На Чернігівщині з початку купального сезону потонуло 2 особи. Трагічні випадки зафіксовані в Новгород-Сіверському та Прилуцькому районах. Загиблі виявилися мешканцями міста Києва та Одеської області», – повідомив він.

Тому щоб не трапилося трагедії варто пам’ятати наступне:

«Купатися можна на спеціально обладнаних для цього пляжах. Якщо такого поблизу немає, вибирайте безпечне  для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях. Не запливайте далеко та ніколи не плавайте наодинці. Ні в якому разі не заходьте у воду у стані алкогольного сп’яніння. А також варто зазначити, що купання дітей повинно відбуватися виключно під наглядом дорослих, які добре вміють плавати. Ні в якому разі також не наближайтеся до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас», – застерігають рятувальники.

Джерело – cheline.com.ua

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
21.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook