Новини Чернігова

На Чернігівщину їде більше туристів

На Чернігівщину їде більше туристів

«Порівняно з минулим роком, кількість екскурсантів, які відвідали музеї та заповідники області, збільшилась на 8 % (або майже на 52 тисячі осіб)», — йдеться на сайті Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

У департаменті також зазначають, що на Чернігівщині, як і в Україні загалом, спостерігається позитивна динаміка збільшення кількості внутрішніх туристів, проте щодо іноземних сказати щось важко.

До України загалом цього року туристів в’їхало на 8 % більше, ніж торік, а от державний кордон у межах Чернігівської області з туристичною метою за дев’ять місяців 2017 року перетнуло на 23 % менше осіб. Це свідчить про скорочення кількості туристів із Білорусі та Росії. Відстежувати ж чисельність гостей з інших країн департамент не має можливості.

За даними департаменту, певного розвитку в Чернігівській області набуває активний і фестивальний туризм. Попитом користуються сплави на плотах і байдарках, велотури, кінні та піші прогулянки, пейнтбол тощо.

Найпопулярнішими серед гостей подіями є Фестиваль авторської пісні та свято Івана Купала на Голубих озерах, фестиваль «Київська Русь» у Любечі, літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь», «Зелена сцена» в Чернігові тощо.

04.12.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook