Місто і регіон

На Чернігівщині зупинено та скасовано дію 181 рішення уповноважених органів

За 7 місяців 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено 41 перевірку діяльності уповноважених органів з питань архітектури та містобудування.На Чернігівщині зупинено та скасовано дію 181 рішення уповноважених органів

Серед них – 6 планових та 35 позапланових контрольно-інспекційних заходів.

Під час перевірок посадовими особами Управління виявлено порушення у роботі уповноважених органів. Зокрема, Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

На підставі виявлених порушень ДАБІ зупинила та скасувала дію 181 рішення уповноважених органів на Чернігівщині. У тому числі, прийнято 145 рішень про скасування та 6 про зупинення дії містобудівних умов та обмежень, 3 рішення про зупинення та 6 про скасування дії будівельних паспортів, 6 рішень про скасування дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Крім того, прийнято 9 рішень про відновлення дії містобудівних умов та обмежень і 2 про відновлення дії будівельних паспортів.

За результатами перевірок посадовим особам уповноважених органів надано 12 приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності та винесено 6 постанов про адміністративне правопорушення на загальну суму 17 тис. грн.

Прес-служба ДАБІ України [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
21.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close