Місто і регіон

На Чернігівщині заборонили ловити раків

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з метою збереження та охорони популяції раків з 1 серпня по 15 вересня на Чернігівщині встановлюється літньо-осіння заборона на вилов раків.На Чернігівщині заборонили ловити раків

У зазначений час відбувається період другої линьки раків. Вона триває від кількох годин до доби. Період формування та зміцнення нового панцира – від 1 до 1,5 місяця. Саме на цей період і встановлюється заборона на вилов раків.

За порушення правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень. Крім того, за кожен екземпляр виловлених у незаконний спосіб раків доведеться заплатити по 25,5 гривень компенсації.

Нагадаємо, що після закінчення терміну заборони, відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, рибалці за добу дозволяється виловити не більше 30 шт. раків на загальних водоймах і не більше 50 шт. на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Забороняється ловити раків у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить усіх, хто бачить порушення правил рибальства на водоймах чи незаконний продаж водних біоресурсів і заборонених знарядь лову, повідомляти на всеукраїнську безкоштовну гарячу лінію 0-800-50-52-50 та на телефони гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля – 099-112-13-44 та (0462) 937557 (цілодобово).

[metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
31.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook