Новини Чернігова

На Чернігівщині за «самоволку» солдата засудили до трьох років

На Чернігівщині за «самоволку» солдата засудили до трьох років

Козелецький районний суд Чернігівської області підтримав позицію прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України та засудив військовослужбовця однієї з частин Збройних Сил України за самовільне залишення військової частини.

Солдат С., будучи військовослужбовцем, призваним за мобілізацією, в червні 2016 року самовільно залишив військову частину і до грудня 2017 року ухилявся від виконання обов’язків військової служби та переховувався від правоохоронних органів у Харківській області, проводячи час на власний розсуд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сновську за дивних обставин помер військовий

У ході розшукових заходів, проведених у рамках досудового розслідування, військовою прокуратурою Деснянського гарнізону було встановлено місце знаходження підозрюваного, затримано та обрано йому запобіжний захід – взяття під варту.

25 січня 2018 року вироком Козелецького районного суду Чернігівської області військовослужбовцю С. за вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини або місця служби), призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

31.01.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook