Новини Чернігова

На Чернігівщині випробовували новітню методику для українського війська

На Чернігівщині випробовували новітню методику для українського війська

У селищі Десна Чернігівської області на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України закінчились навчання з керівним складом військових вишів та навчальних центрів із впровадження сучасної методики фахової підготовки військових.

«Той передовий досвід ведення бойових дій, який був, який зараз є у зоні антитерористичної операції, акумульовано в нашому навчальному центрі. Зважаючи на нього, внесені зміни до відповідних програм підготовки з метою відпрацювання єдиного порядку проведення і правильності єдиної методики, що надалі дасть можливість готувати військовослужбовців як у навчальних центрах, так і в бойових частинах у районах відведення», – зазначив начальник 169-го навчального центру Віктор Ніколюк.

Основні складові навчання – це бойовий досвід, практика та якість підготовки. За новою методикою час підготовки воїнів буде зменшений, водночас кількість навчальних годин збільшиться, що надасть можливість за найкоротші строки готувати військовослужбовців.

Надалі в разі успішних показників випробування сучасну фахову методику підготовки бійців буде впроваджено в усіх навчальних закладах Збройних сил України.

01.12.2017
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook