Місто і регіон

На Чернігівщині викрили конвертаційний центр з обігом 50 мільйонів

На Чернігівщині викрили конвертаційний центр з обігом 50 мільйонів

Завдяки скоординованим прокуратурою області заходам співробітники податкової міліції в рамках кримінального провадження за фактом фіктивного підприємства та ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 205, ч. 3 ст. 212 КК України) припинено діяльність міжрегіонального конвертаційного центру. 

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

У ході слідства проведеним комплексом негласних слідчих (розшукових) дій правоохоронцями отримано фактичні дані про незаконну діяльність групи осіб, які на території Чернігівської області організували діяльність «конвертаційного центру» з місячним обігом 50 млн грн із метою прикриття незаконної діяльності з переведення безготівкових коштів у готівку, штучному завищенні податкового кредиту з ПДВ для суб’єктів господарювання реального сектору економіки міст Києва та Харкова, Чернігівської та Донецької областей, шляхом проведення безтоварних фінансово-господарських операцій з реалізації тютюнових виробів. До діяльності «конвертаційного центру» було залучено 14 підприємств з ознаками фіктивності, зареєстрованих на малозабезпечених осіб за грошову винагороду.

Процесуальними керівниками за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС, згідно з ухвалами Новозаводського районного суду м. Чернігова, 27.05.2017 проведено 6 обшуків.

За їх результатами виявлено та вилучено фінансово-господарські документи, чорнові записи, печатки підприємств з ознаками фіктивності, комп’ютерну техніку, магнітні носії інформації, готівкові кошти в сумі 325 тис. грн, понад  268 тис. пачок тютюнових виробів на загальну суму 6,5 млн грн, які документально оформлені на підприємства з ознаками фіктивності та незаконно зберігались на неліцензійних складах. Наразі  слідство триває, його перебіг перебуває на контролі прокуратури області.

Довідково:
 Конвертаці́йний це́нтр – підприємство або група підприємств, фірм, організацій, які надають послуги з відмивання грошей, можуть при цьому активно взаємодіяти з банками, допомагаючи в кінцевій меті заволодіти коштами замовником-клієнтом центру. Кошти можуть при цьому конвертуються між фіктивними фірмами в різні форми: товари, послуги, грошову масу, готівку, по багато разів. 

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: mynizhyn.com
29.05.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!