Новини Чернігова

На Чернігівщині солдата засудили до трьох років тюрми за втечу з армії

На Чернігівщині солдата засудили до трьох років тюрми за втечу з армії

Козелецький районний суд Чернігівської області підтримав позицію прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України та засудив на 3 роки тюрми військовослужбовця однієї з частин Збройних Сил України за самовільне залишення військової частини.

Про це Високому Валу повідомили в прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Солдат, будучи військовослужбовцем призваним за мобілізацією, у червні 2016 року самовільно залишив військову частину і до грудня 2017 року ухилявся від виконання обов’язків військової служби та переховувався від правоохоронних органів у Харківській області, проводячи час на власний розсуд.

У ході розшукових заходів проведених в рамках досудового розслідування військовою прокуратурою Деснянського гарнізону було встановлено місце знаходження підозрюваного, затримано та обрано йому запобіжний захід – взяття під варту.

25 січня 2018 року вироком Козелецького районного суду Чернігівської області військовослужбовцю, за вчинення злочину передбаченого ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини або місця служби), призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.01.2018

Facebook
Close