Новини Чернігова

На Чернігівщині прикордонники затримали чоловіків, які намагались вивезти з України травматичну зброю та старовинні пред

На Чернігівщині прикордонники затримали чоловіків, які намагались вивезти з України травматичну зброю та старовинні пред

22 листопада прикордонники Чернігівського загону спільно з працівниками митниці в пункті пропуску «Нові Яриловичі» у двох наших співвітчизників на виїзд з України виявили пістолет травматичної дії та предмети, які можуть становити історичну і культурну цінність.

Про це інформує Держприкордонслужба України.

На один із автомобілів спрацював службовий собака, натренований на пошук зброї та вибухівки. В результаті подальшої перевірки у сумці для документів у жителя Києва було виявлено пістолет травматичної дії «Форт-12» з двома магазинами та 25 набоями до нього.

Зброю вилучено та складено відповідні матеріали.

В іншому випадку – в багажному відділенні транспортного засобу «Мазда» житель Київської області намагався приховано перемістити через державний кордон 29 грошових банкнот різного номіналу, що датуються 1898 – 1938 роками. Предмети антикваріату були приховані під внутрішньою підкладкою валізи. Крім того, українець перевозив в особистих речах ще 6 медалей з посвідченнями та монети різного номіналу.

Усі виявлені предмети вилучені встановленим порядком.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook