Україна і світ

На Чернігівщині прикордонники ліквідували небезпеку від пухнастого нападника

На Чернігівщині прикордонники ліквідували небезпеку від пухнастого нападника

Українські прикордонники виявили на пункті пропуску “Миколаївка”, що в Чернігівській області, єнота, який поводився агресивно та кидався на людей. Наразі тварину знешкодили.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Сьогодні, 13 лютого, вранці із сторони території, яка прилягає до автомобільного пункту пропуску, вибіг єнот. Всі намагання працівників прикордонної служби вигнати тварину виявилися марними. Як зазначили в прес-службі Держприкордонслужби, єнот ричав та агресивно кидався на людей та не мав жодного наміру покидати пункт пропуску.

Внаслідок інцеденту ніхто з тих, хто був присутній на пункті пропуску, не постраждав, – повідомили у Держприкордонслужбі.

Прикордонники змушені були тимчасово припинити пропуск автомобілів. Від тварини виникла серйозна загроза життю людей, які перетинали кордон. Працівники пункту пропуску повідомили про єнота в Семенівську районну організацію Української спілки мисливців та риболовів та в санітарно-епідеміологічну станцію, адже запідозрили, що тварина має ознаки сказу. Коли представники відповідних служб прибули на місце пригоди, вони прийняли рішення знешкодити тварину. Потім пухнастого нападника передали для проведення епідеміологічного дослідження на предмет зараження сказом.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close