Новини Чернігова

На Чернігівщині представили «Солодкий смак гіркоти»

На Чернігівщині представили «Солодкий смак гіркоти»

Роман «Солодкий смак гіркоти» письменниці Валентини Михайленко презентували на засіданні творчого клубу «Первоцвіти Коропщини».

Ця книга письменниці та краєзнавиці побачила світ наприкінці 2017 року в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки. За результатами конкурсу рукописів місцевих авторів 2017 року цей твір увійшов до першої п’ятірки обраних до друку, – йдеться на сайті Чернігівської ОДА.

 У центрі роману — відданість і підступність, відчай і прозріння, спокуса і ревнощі, почуття і холодний розрахунок, злочин і розплата, і звичайно, кохання. Одна із сюжетних ліній — історія про складну долю жінки, з котрою авторку познайомив коропський адвокат Григорій Марченко.

Твір вже доступний в електронному вигляді на сайті Чернігівської ОДА. Друковані примірники книги передані до обласної універсальної бібліотеки ім. В. Г. Короленка та Чернігівської міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського і невдовзі будуть розповсюджені серед інших читалень області.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.01.2018

Facebook