Місто і регіон

На Чернігівщині планують зробити сонячну електростанцію

На Чернігівщині планують зробити сонячну електростанцію

Сьогодні, 11 липня, у Чернігові відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики.

Одне з питань, яке розглянули члени комісії, – питання про інвестиційні програми ПАТ «Чернігівобленерго» на 2017 рік та внесення до них змін. Зокрема, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач зазначив, що перед компанією є завдання запровадити з першого жовтня стимулюючий тариф. У зв’язку з цим компанії буде виділено додаткових понад 150 мільйонів гривень для розвитку електромережі Чернігівщини.

У свою чергу голова постійної комісії, депутат обласної ради Дмитро Іванов порекомендував керівнику Чернігівобленерго приділяти більше уваги «зеленій» енергетиці.

 «На сьогодні є потенціал на Чернігівщині встановлювати сонячні батареї в промислових масштабах. Є в нас плани, і ми знаємо інвесторів, які можуть це зробити і, напевно, ми цим будемо займатись. І ми перші, хто як компанія виступає з цього питання. Ведуться переговори, щоби в Бахмацькому районі неподалік Батурина побудувати в промислових масштабах сонячні батареї», – зазначив Володимир Ткач. [metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: mynizhyn.com
11.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook