Місто і регіон

На Чернігівщині підлітки пограбували 90-річного ветерана Другої світової війни

На Чернігівщині підлітки пограбували 90-річного ветерана Другої світової війни

Фото з мережі Інтернет

Інвалід війни першої групи Михайло Полонський мешкає в своїй оселі сам. Ввечері, коли старенький дивився новини по телевізору, до його хати зайшов підліток. Начебто шукав сусідню, заблудився та попросився до пенсіонера попити води.

«Попив води, виходить – і за мене. Я його відштовхнув і за палицю. Палицею оцією його. Він тоді другого, а другий за дверима стояв», — говорить постраждалий Михайло Полонський.

Уже вдвох зловмисники примудрилися завалити старенького, і доки один стільцем утримував ветерана на підлозі, інший шукав гроші. Сімсот гривень разом із гаманцем підлітки забрали з собою й миттю вибігли з оселі. Встигли ще й телефонний дріт перерізати, аби старенький не викликав поліцію. Та їх побачили сусіди.

Двоє підлітків виявилися сусідами старенького. В одного з них дідусь – заслужений дільничний України. А батько щойно повернувся із зони АТО. Його родичі переконують: онук був одержимий. 

Нині поліція відкрила кримінальне провадження за грабіж. Можливо, статтю перекваліфікують. Та наразі клопочуть перед обласною прокуратурою про запобіжний захід, адже раніше ці двоє вже мали умовні судимості.
 

Чeline [metaslider id=71402] Джерело: mynizhyn.com
19.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook