Новини Чернігова

На Чернігівщині ліквідовують наслідки африканської чуми

На Чернігівщині ліквідовують наслідки африканської чуми

Вчора, 28 лютого, з метою здійснення заходів щодо ліквідації осередку захворювання диких кабанів на африканську чуму свиней та недопущення поширення хвороби на території Ічнянського району мисливськими бригадами знищено три голови диких свиней та проведені роботи з утилізації шляхом спалювання.

Про це Високому Валу повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Крім того вчора було зібрано схід жителів с. Южне Ічнянського району, за 3,5 км від якого було виявлено трупи диких свиней, хворих на АЧС.

Спеціалістами Держпродспоживслужби району проведено роз’яснювальну роботу серед жителів села про небезпеку захворювання на африканську чуму свиней та заходи з недопущення занесення збудника захворювання в приватні господарства.

До відома жителів був доведений «План заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканської чуми свиней на території мисливських угідь ТОВ «МРП «Ічня» (урочище Туркенівське), розповсюджені інформаційні листівки щодо профілактики АЧС.

Також доведено інформацію про небезпеку виникнення заразного вузликового дерматиту ВРХ та заходи з профілактики даного захворювання.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.03.2018