Місто і регіон

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ КУПАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАВСЯ З УТОПЛЕНЬ

З початку року на водоймах Чернігівщини потонуло 15 чоловік. Переважно нещасні випадки трапляються з дорослими людьми через необережність при риболовлі або перебування у стані алкогольного сп’яніння.НА ЧЕРНІГІВЩИНІ КУПАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАВСЯ З УТОПЛЕНЬ

Як повідомив Високому Валу співробітник прес-служби ДСНС України в області Роман Хропатий, хоча купальний сезон в області стартував не так давно але вже є летальні випадки відпочинку на водоймах.

«На Чернігівщині з початку купального сезону потонуло 2 особи. Трагічні випадки зафіксовані в Новгород-Сіверському та Прилуцькому районах. Загиблі виявилися мешканцями міста Києва та Одеської області», — повідомив він.

Тому щоб не трапилося трагедії варто пам’ятати наступне:

«Купатися можна на спеціально обладнаних для цього пляжах. Якщо такого поблизу немає, вибирайте безпечне  для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном. Ніколи не пірнайте в незнайомих місцях. Не запливайте далеко та ніколи не плавайте наодинці. Ні в якому разі не заходьте у воду у стані алкогольного сп’яніння. А також варто зазначити, що купання дітей повинно відбуватися виключно під наглядом дорослих, які добре вміють плавати. Ні в якому разі також не наближайтеся до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас», — застерігають рятувальники.

Зауважимо, що з відкриттям літнього сезону експертами проводяться відбори та лабораторні дослідження за мікробіологічними показниками води відкритих водойм на території міста Чернігова. Відхилень від вимог за мікробіологічними показниками не виявлено. 

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close