Україна і світ

На Черкащині небайдужі люди зібралися на пляжну толоку

У місті Смілі є декілька водойм, проте всі необлаштовані. І людям доводиться відпочивати деінде поруч зі сміттям. Тому три десятки небайдужих зібралися на пляжну толоку, аби почистити воду, пісок, змайструвати лавки, зібрати сміття та завезти пісок.

На озері відпочивальники засмагають в хащах сміття. Пісок на пляжі майже заріс травою, у воді – водорості та пластикові пляшки. Містяни бідкаються, мовляв, колись пляж був облаштований.

Взялися привести пляж до ладу близько 30 містян. Люди викорчовують кущі, які вже охопили третину берега. Також граблями виловлюють водорості та гілки. Небайдужі гуртом у воду засипали пісок, зібрали і сміття. За годину – більше десятка мішків із пляшками, пластиковим посудом та пакетами. 

У планах активістів – змайструвати 10 лавок. Вони їх роблять одразу на пляжі. Розповіли, що треба добре закопати та прибити цвяхами, щоб їх не вкрали недобросовісні відпочивальники.

Було б бажання – це не важко, перший раз важко подолати свою лінь і вийти сюди, а потім це приємно зробив корисну справу.  Потім приходиш, а тут чистенько, гарненько, водойма зариблена, рибку приходиш ловиш, діти відпочивають, дорослі відпочивають, всім добре,
– зазначив організатор толоки Ілля Слободяник.

Кошти, які залишаться після облаштування пляжу, використають восени на зариблення озера.

Джерело Телеканал новини «24»
14.07.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Facebook