Місто і регіон

На берег Північного моря викинуло 29 китових трупів. Ось що виявилося у них в животах… | Ніжин

Ще близько століття тому більшості здавалося, що простори нашої планети неозорі. Люди безтурботно використовували ресурси Землі, забруднюючи навколишнє середовище.

Однак сьогодні з кожним днем ​​стає ясно, що за минулу легковажність доведеться платити, причому не тільки нам, а й іншим мешкають на планеті видів. Тіла кашалотів, знайдені не так давно на узбережжі Північного моря, лише підтверджують цю тезу.

У шлунках мертвих гігантів виявили величезну кількість пластику. Серед найжахливіших знахідок були 13-метрова рибальське мережу і 70-сантиметровий пластиковий уламок від автомобіля.

Люди вже давно забруднюють Світовий океан. Саме туди потрапляють всі принесені річками відходи. Стічні води, пестициди, пластик вбивають морських мешканців вірніше кулі. А адже деякі країни не гребують відправляти в океан навіть радіоактивні відходи!

Близько 80% всього пластикового сміття світу в кінці кінців виявляється в океані. Часто цей мотлох буває прозорим. Морські тварини непомітно для себе проковтують його шматочки, чому згодом вмирають в страшних муках.

Птахи, водоплавні ссавці, риби – всі мешканці океанів знаходяться під загрозою. Від забруднення водних просторів страждають навіть корали!
Цього величезного кашалота викинуло на узбережжі Каліфорнії. У шлунку тварини було дуже багато пластика.

Варто зауважити, що кити не надто часто гинуть від переїдання пластика. Їх могутній організм найчастіше здатний впоратися з такою «їжею». А ось більш дрібні морські тварини нерідко отримують з цієї причини розриви внутрішніх органів!

В останні кілька десятиліть були навіть виявлені величезні сміттєві плями, ліниво дрейфують по поверхні світових океанів. Найбільше з них, Тихоокеанське пляма, за розмірами можна порівняти з американським штатом Техас!

Як бачиш, ситуація вкрай серйозна. Щиро сподіваюся, що людство зможе реорганізуватися і почати приділяти увагу дійсно важливих проблем. Інакше через кілька десятків років ми виявимо, що безповоротно перетворили планету в купу сміття!

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
05.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook