Україна і світ

Музикант Linkin Park випустив міні-альбом в пам’ять про Честера Беннінгтона

Музикант Linkin Park випустив міні-альбом в пам'ять про Честера Беннінгтона

Лідер гурту Linkin Park Честер Беннінгтон повісився у власному будинку, його тіло знайшли 20 липня. Після себе Беннінгтон залишив помітну музичну спадщину – Linkin Park слухають мільйони людей по всьому світу вже протягом майже 20 років.

Смерть Честера Беннінгтона важко переживали усі його рідні та музиканти Linkin Park. 26 січня вокаліст та засновник LP Майк Шинода випустив перші три пісні з моменту смерті його друга.

Ці три композиції об’єднані в міні-альбом Post Traumatic. Усі пісні дуже особисті та стосуються смерті Беннінгтона і її емоційних наслідків.

“Останні шість місяців були американськими гірками. У цьому хаосі я почав відчувати сильну подяку – за ваші посвяти і повідомлення про підтримку, за кар’єру, яку ви дозволили мені мати, і за просту можливість творити. Сьогодні я ділюся трьома піснями, які я написав і спродюсував, з візуальними ефектами, які я знімав, малював і редагував. За своєю суттю, горе – це особистий, інтимний досвід. Таким чином, це не Linkin Park, і це не Fort Minor – це тільки я. Мистецтво завжди було місцем, куди я йду, коли мені потрібно розібратися в складнощах і плутанині шляху. я не знаю, куди йде цей шлях, але я вдячний, що можу поділитися ним з вами”, “, – повідомив Шинода в своєму Instagram.

The past six months have been a rollercoaster. Amidst the chaos, I’ve started to feel an intense gratitude–for your tributes and messages of support, for the career you have allowed me to have, and for the simple opportunity to create. Today, I’m sharing three songs I wrote and produced, with visuals that I filmed, painted, and edited myself. At its core, grief is a personal, intimate experience. As such, this is not Linkin Park, nor is it Fort Minor–it’s just me. Art has always been the place I go when I need to sort through the complexity and confusion of the road ahead. I don’t know where this path goes, but I’m grateful I get to share it with you. MikeShinoda.com -m

A post shared by Mike Shinoda (@m_shinoda) on

До трьох нових треків музикант випустив відеоролики. Одна з композицій – Place to Start – містить голосові повідомлення друзів, які надходили після смерті Беннінгтона.

Place To Start (Official Video) – Mike Shinoda

Over Again (Official Video) – Mike Shinoda

Watching As I Fall (Official Video) – Mike Shinoda

Джерело Телеканал новини «24»
26.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close