Україна і світ

Музикант Bonobo вперше приїде в Київ

Музикант Bonobo вперше приїде в Київ

Окрім відомих хедлайнерів UPark Festival в Києві – Gorillaz і Massive Attack, – на фестиваль вперше завітає ще один популярний британський виконавець Bonobo.

Британський продюсер, режисер та музикант Саймон Грін, відомий світу як Bonobo, виступить перед українськими меломанами на другий день музичного фестивалю 26 липня 2018 року.

У своїй музичній творчості Саймон створює і виконує пісні в жанрах електроніка, даунтемпо, ню-джаз і тріп-хоп. Талант Саймона Гріна був високо оцінений музичними критиками та навіть приніс контракт зі знаменитим лондонським лейблом Ninja Tune, з яким він співпрацює і до сьогодні. Загалом, Bonobo випустив шість студійних альбомів. Останній, Bonobo Migration, був випущений в січні і отримав дві номінації на Grammy.

Музикант Bonobo вперше приїде в Київ
Bonobo вперше приїде в Київ на UPark Festival 2018

З 2010 року музикант вирішив гастролювати музичними фестивалями в компанії інших помічників, які гармонійно доповнюють його DJ-сети: вокаліста, клавішника, гітариста, саксофоніста, перкусіоніста та струнну секцію.

Тепер 26 липня Саймон Грін разом з музикантами зможе презентувати неймовірно розслабляючий і романтичний лайв в Києві на UPark Festival 2018.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close