Новини Чернігова

Муніципальна варта отримає 15 мільйонів з міського бюджету

Муніципальна варта отримає 15 мільйонів з міського бюджету

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» з 2018 по 2020 рр. отримає близько 15 мільйонів гривень з міського бюджету на свою діяльність.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 30 листопада, під час сесії депутати. «За» проект програми забезпечення діяльності КП проголосували 37 обранців.

Загалом на фінансування Варти передбачено близько 15 мільйонів гривень. У середньому, це по 5 мільйонів на рік.

Як передбачають розробники програми, це дозволить підвищити ефективність роботи по профілактиці та попередженню правопорушень в сфері благоустрою; забезпечити чистоту, порядок утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова, забезпечить виконання законодавства в сфері екологічної безпеки, боротьбу зі стихійною торгівлею, роботу з профілактики правопорушень.

Зокрема, з 15 мільйонів гривень понад 1,8 передбачено на демонтаж незаконно розміщених гаражів та інших об’єктів.

Крім витрат на паливо, господарські матеріали, оплату комунальних послуг, передбачено ще 77 тисяч на капітальні видатки. Зокрема ідеться на закупівлю холодильного обладнання, де у подальшому зберігатимуть продукцію, вилучену у місцях несанкціонованої вуличної торгівлі.

Відповідно до рішення виконкому щодо граничної кількості працівників комунальних підприємств міської ради, «Муніципальна варта» отримала право за потреби приймати на роботу персонал понад граничну кількість з оплатою їх праці за власні кошти. Це пов’язано із отриманням ліцензії на здійснення охоронних послуг. Планується, що «Муніципальна варта» візьме під охорону комунальні підприємства, зокрема, ЧТУ.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook