Україна і світ

МОК оприлюднив низку заборон щодо росіян на Олімпіаді-2018

МОК оприлюднив низку заборон щодо росіян на Олімпіаді-2018

Міжнародний олімпійський комітет опублікував правила поведінки для російських спортсменів і членів делегації під час зимової Олімпіади у південнокорейському Пхьончхан, що відбудуться з 9 по 25 лютого.

Відповідна інформація з’явилася на його офіційному сайті.

Відповідно до правили МОК, російським спортсменам, зокрема, забороняється публічно демонструвати прапор, герб та інші символи, а також виконувати гімн Росії, – це перш за все стосується різних медіаресурсів і соцмереж.

Щоправда, атлетам із РФ і особам, які їх супроводжують, все ж дозволяється вивішувати прапор своєї країни у спальнях і закритих приміщеннях, однак перед цим це має бути узгоджено з МОК.

Крім того, їм не дозволяється брати участь у паралельних церемоніях нагородження, під час яких не підкреслюватиметься їхній нейтральний статус.

Також росіянам забороняється брати прапор своєї країни та інші символи від когось із публіки та співати гімн РФ у місцях, які мають щонайменший стосунок до Ігор, а демонстрація національної символіки у напівофіційних місцях проведення Ігор має бути погодженою з НОК.

Додамо, що усі спортсмени з Росії перед ОІ мають підписати спеціальний документ, за яким погоджуються виконувати вищезазначені вимоги.

Нагадаємо, раніще МОК публікував вимоги щодо форми атлетів з Росії на Олімпіаді-2018.

Джерело Телеканал новини «24»
27.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close