Україна і світ

Між США та Росією може бути таємна змова, – політолог

Між США та Росією може бути таємна змова, – політолог

Між США і Росією можуть бути таємні домовленості щодо збереження якогось певного статусу кво щодо Донбасу. Перш за все, це стосується масштабної активізації бойових дій.

Таку думку сайту “24” висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

Як говорить політолог, у Росії незабаром президентські вибори, тому невідомо, чи можна від Путіна очікувати якихось реальних кроків назустріч. А от після виборів перед Путіним постане інше питання – економічного розвитку країни.

Економічна ситуація в Росії погана. Тому Путін після виборів почне формувати новий уряд. Вочевидь, прем’єра Дмитра Медвєдєва відправлять у відставку. Путіну потрібно буде забезпечити хоча б мінімальне економічне зростання і соціальну стабільність. При збереженні нинішніх позицій Росії по Донбасу це завдання буде складно вирішити,
– зазначає Постоловський.

Експерт зауважує, що Росія може погодитися частково на умови Заходу і України щодо миротворців. Але перед тим, як вводити миротворчу місію, вимагатиме надати ОРДЛО особливий статус і провести місцеві вибори. Для Росії, наголошує експерт, важливо зберегти свою військову присутність і вплив на Донбасі.

“Між США і Росією зараз іде гра нервів, хто кого пересилить. Росія себе вважає супердержавою. США апріорі економічно і військово супердержава. Ніхто не хоче поступатися і показувати свою слабкість на світовій арені в такий історичний момент. Багато залежить від того, що говоритимуть Путіну ті, хто потрапив у “кремлівські списки”. Втім, якщо Кремль почне масштабну ескалацію на Донбасі з намірами захопити нові населені пункти, то “кремлівський список” стане офіційним”, – наголосив Сергій Постоловський.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану “кремлівську доповідь”. До списку увійшли наближені до Володимира Путіна особи, а це 210 імен, які розділені на чотири категорії: “Президентська адміністрація”, “Кабінет міністрів”, “Інші високопоставлені політичні лідери” та “Олігархи”.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close