Місто і регіон

Мітинг сесії у Срібному не перешкода

Днями відбулося друге засідання першої сесії Срібнянської селищної ради сьомого скликання. Відкрила і вела його секретар селищної ради Ірина Мартинюк.
Депутати розглянули питання про утворення постійних комісій селищної ради та обрання їх складу, про затвердження структури і загальної чисельності апарату.
Першим заступником селищного голови депутати затвердили Віталія Желібу, який раніше працював Подільським сільським головою. Заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики затверджено Володимира Шуляка, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету ради – Ірину Глюзо.

Мітинг сесії у Срібному не перешкода
Далі депутати затвердили виконавчий комітет ради у складі 23 осіб, до якого увійшли також всі в. о. старост сіл та селища Дігтярі, які входять до Срібнянської громади.
Після цього в роботі сесії відбулася непередбачувана перерва. Причиною її стало те, що депутат від ВО «Батьківщина» Павло Кириченко закликав учасників мітингу, який ніяк не міг розпочатись на центральній площі Срібного у визначений час, йти до сесійної зали і вимагати поновлення на посаді селищного голови Олега Куделі, якого було звільнено на першому пленарному засіданні тиждень тому. Роботу сесійного засідання мітингувальниками було навмисне зірвано, незважаючи на те, що позов Олега Куделі з питання його звільнення з посади знаходиться на розгляді в суді. Але партійне керівництво ВО “Батьківщина”, яке підтримувало Олега Куделю на виборах, не стало чекати рішення суду. Цікаво, що основну групу людей, які зривали сесію, склали  не срібнянські виборці, а “прихильники” Олега Куделі з Прилук та Варви, які приїхали у Срібне трьома автобусами.

Мітинг сесії у Срібному не перешкода
Покричавши, мітингувальники розійшлися. Сесія продовжила роботу. Депутати затвердили Положення про постійні комісії, розглянули питання про умови оплати праці. На сесії прийнято розглянуто звернення групи депутатів з пропозицією добровільного приєднання до Срібнянської селищної ради територіальних громад с. Васьківці Срібнянського району, громад Березівки, Юрківець, Поповички, Чернецького Талалаївського району та громад Охіньок і Переволочної Прилуцького району.
У роботі сесії взяв участь народний депутат Олег Дмитренко, а в складі мітингувальників – народний депутат від ВО “Батьківщина” Ігор Луценко.

Мітинг сесії у Срібному не перешкода

Джерело: Уездные новости
25.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook