Місто і регіон

Мінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтів

Міністерство інформаційної політики опублікувало перелік сайтів, які містять інформацію, заборонену до поширення норм українського законодавства.

Документ містить список з 20 сайтів, які, в основному, містять сепаратистський контент і висвітлюють події в «ЛДНР». Зокрема, це сайти: «Російська весна», «Новоросія», «Антифашист», «Антимайдан», «Политнавигатор» і ряд інших ресурсів. Варто відзначити, що остаточна заборона роботи сайтів може проводитися тільки за рішенням суду.

За словами заступника міністра інформаційної політики Дмитра Золотухіна, методика виявлення сепаратистських ресурсів вже розроблена.

Так, була створена робоча група для моніторингу та аналізу контенту, певні норми українського законодавства, що містять заборони на поширення певної інформації, наприклад, заклики до розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Мінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтівМінстець опублікував перелік небезпечних для України сайтів

strana.ua

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook