Україна і світ

Міноборони Росії опитує військових, чи готові вони придушувати мітинги

Міноборони Росії опитує військових, чи готові вони придушувати мітинги

Міністерство оборони Росії проводить анкетування серед військовослужбовців, запитуючи, чи готові вони брати участь у придушеннях протестів.

Про це у своєму Twitter повідомив російський опозиціонер Олексій Навальний.

Анкети Міноборони Росії були продемонстровані у випуску новин на You-Tube-каналі “Навальний Live”.

“Яке цікаве анкетування проводить Міністерство оборони серед солдатів. “Хто з “прозахідних політиків” найбільш популярний на вашу думку?”. “Як ви ставитеся до “несанкціонованих зборищ “опозиції?”, “Чи готові ви виконувати наказ по силовому придушенню осіб, які закликають до силової зміни конституційного ладу?”, – мовиться у повідомленні Навального.

На каналі “Навальний Live” також повідомили, що існує окрема анкета для анонімного голосування, в якій під №15 стоїть питання: “Хто з ваших товаришів по службі відкрито закликає не брати участі у виборах?”. Так, очевидно, що російських військовослужбовців закликають доносити на товаришів по службі, що бойкотують вибори президента країни.

Додамо, що зображення анкет узято з Twitter російського солдата строкової служби Владислава Тазманова, який працює на російській радіолокаційній станції. Проте наразі акаунт солдата вже видалений.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close