Новини Чернігова

«Ми народимо ще по одній дитині, щоб наша 10 школа працювала», – Атрошенко заключив угоду з батьками аварійної школи

«Ми народимо ще по одній дитині, щоб наша 10 школа працювала», - Атрошенко заключив угоду з батьками аварійної школи

Чергова сесія Чернігівської міської ради розпочалася сьогодні, 31 січня, із звернення до депутатів представників батьківського комітету, з проханням швидше відремонтувати 10 школу.

«Це не є завуальований крок, щоб закрити школу. Ми відновимо цю школу, зробимо проект, пройдемо всі процедури. Але це не буде швидко», – відповів на звернення батьків міський голова Чернігова.

Атрошенко уникнув особистої обіцянки, що учні 10 школи точно повернуться у стіни рідного навчального закладу, після ремонту. На що батьки запропонували такий варіант:

«Ми народимо ще по одній дитині, щоб наша 10 школа працювала», – зауважили батьки.

Ця ідея Владиславу Атрошенку сподобалася, адже ще минулого року він ініціював матеріальну підтримку чернігівцям за народження дітей:

«Беремо спільне зобов’язання. Ви починайте процес, а у нас документи вже готуються. Це дійсно найбільш реальний вихід для нас. З часом кількість учнів і шкіл у місті зменшилася. Це нормальний шлях, щоб у нас було більше чернігівців. Кожна з вас обіцяє по дитині, я обіцяю відремонтувати школу. Йдіть уже телефонуйте чоловікам», – відреагував мер. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.01.2018

Facebook
Close