Новини Чернігова

Метаморфози Валу: Мінкультури погодило проект

Міністерство культури погодило робочий проект капітального ремонту парку імені Коцюбинського, що знаходиться на Валу.

Відповідний лист, направлений на ім’я міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, оприлюднив на своїй сторінці у Facebook громадський активіст Олександр Гашпар.

«Будь-які земляні роботи, зокрема пов’язані з прокладанням інженерних мереж, благоустроєм території та встановленням огорожі, здійснювати під наглядом фахівців-археологів», — зазначається в листі Мінкульту.

Як повідомлялося раніше, проект капітального ремонту розробила фірма «СІТІ-Проект». Оскільки йдеться про капітальний ремонт парку, а не про реконструкцію, проектом передбачається збереження всіх об’єктів на цій території в наявних звичних рамках. Додаються тільки кілька елементів, які теж будуть виконані в стилістиці «Чернігова стародавнього».

Проектом передбачені заміна газону, викладання доріжок тротуарною плиткою, оновлення освітлення, велооб’єкти, лавочки та урни.

Крім того, планується ремонт наявного фонтану в нинішніх габаритах і формі. Пропонується додати його регульоване світлове оформлення (без використання яскравих кольорів і звукового супроводу) й облаштувати місця для відпочинку навколо фонтана з декоративними зеленими насадженнями.

Більш докладно роздивитися запропонований і погоджений Міністерством культури проект можна за посиланням.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
08.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook