Новини Чернігова

Мерія Чернігова хоче взяти багатомільйонний кредит

Про бажання взяти кредит у розмірі 6 мільйонів євро на закупівлю 40 тролейбусів написав на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Олександр Ломако. Це проект Європейського інвестиційного банку та Міністерства інфраструктури України з розвитку електричного транспорту. Умови кредиту: 2% річних на 22 роки з пільговим періодом перші 2 роки.

Заступник міського голови вважає, що треба вирішувати проблему застарілого парку тролейбусного управління. І міська влада вбачає вихід в отриманні кредиту. «Місто не має інших варіантів кардинально змінити ситуацію в транспорті. Крім того, ціна тролейбуса завжди буде прив’язана до курсу валюти, тому ці ризики можна вважати умовними, а сам проект має економічне обґрунтування з прибутковості, що має перевищити затрачені кошти. Тому, місто впевнено буде рухатися в напрямі отримання кредиту», – повідомив Олександр Ломако.

Чернігів уже має досвід отримання солідних кредитів. Так, «Чернігівводоканал» 9 років тому вже взяв 23 мільйони доларів на 20 років, які з великими проблемами виплачує.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
04.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook