Україна і світ

Мер Одеси відправився з відпустки у відрядження до Чехії

Мер Одеси відправився з відпустки у відрядження до Чехії

Міський голова Одеси Геннадій Труханов відсутній на робочому місці вже 48 днів поспіль, з грудня він перебував у відпустці.

Мер Одеси 12 лютого знову не з’явився в приміщенні мерії. Апаратну нараду провів перший віце-мер Одеси Анатолій Орловський.

Відомо, що не з’явившись на роботі, Труханов нібито поїхав у закордонне відрядження.

У мерії стверджують, що Геннадій Труханов поїхав на тиждень у Чехію.

“В січні Геннадій Леонідович побував в ряді європейських країн, де презентував Одесу та її потенціал. Мова йде про інвестиції для економіки міста. Всі пересування Геннадія Леонідовича оформлені абсолютно офіційно”, – пояснила керівник прес-служби Одеської міськради Наталя Мальцева.

Вона також зазначила, що Труханов перебуває у відрядженні у Чехії. Відповідне розпорядження виконувача обов’язків мера Орловського буде опубліковано на офіційному сайті міста.

Нагадаємо, в Одесі мер відсутній з 26 грудня. За цей час він взяв вже кілька неоплачуваних відпусток. Труханов встиг побувати в Афінах та Давосі начебто у відрядженнях. Втім, місцеві активісти пов’язують таку тривалу відсутність мера у місті з активізацією Національного антикорупційного бюро.

Минулої осені НАБУ двічі проводило обшуки в Одеській міській раді і, зокрема, в кабінеті та вдома у міського голови. Шукали докази у двох кримінальних провадженнях. Справи стосуються афер з ремонтом автодоріг та майном комунального аеропорту Одеси.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close