Україна і світ

Мені байдуже, де вигравати, – Усик зробив неочікувану заяву щодо фінального бою з Гассієвим

Мені байдуже, де вигравати, – Усик зробив неочікувану заяву щодо фінального бою з Гассієвим

Чемпіон світу за версіями WBO/WBC українець Олександр Усик зізнався, що його не буде хвилювати політика в фінальному бою WBSS з росіянином Муратом Гассієвим тому він готовий боксувати проти нього навіть у Росії.

Про це Усик заявив в інтерв’ю “112 Україна”.

Мені байдуже, де вигравати. Напевно, це не зовсім чесно та об’єктивно, але як Бог дасть, так і буде. Для мене не має значення, куди їхати, скрізь буду кістьми лягати, але робити свою улюблену справу. Тож почекаймо, нехай оголосять, де це буде відбуватися, а коли ми дізнаємося точну дату бою, тоді й будемо планувати свій тренувальний графік,
– заявив українець.

Усик згоден, що у разі перенесення бою до Росії, за напруженням пристрастей це буде вже більше, ніж просто бій.

“Зрозуміло, що будуть розгойдувати ситуацію, однозначно будуть це робити, і від цього нікуди не втечеш, але я зміню це. Це не буде політикою, це буде боксом! Мені не потрібна політика, тому що в ній занадто багато бруду, який мене не влаштовує. Мене влаштовує спорт – бокс”, – заявив він.

Нагадаємо, вирішальний бій WBSS в якому зустрінуться Усик і Гассієв відбудеться 11 травня в мегаполісі Джидда – економічній столиці Саудівської Аравії, розташованої на березі Червоного моря, неподалік від Мекки.

Однак, генеральний секретар Федерації боксу Російської Федерації Умар Кремльов заявив, що докладе усіх зусиль, аби фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS Усик – Гассієв пройшов в Росії 22 липня, у День боксу РФ.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close