Україна і світ

Медведчук подав до суду на 24 канал та на депутата від БПП: відома причина

Медведчук проти. Одіозний політик судиться з нардепом Сергієм Лещенком і 24 телеканалом через розслідування про переділ ринку скрапленого автомобільного газу на користь його компанії.

Найцікавіше, що позов розглядає суддя Печерського суду, який,  за дивним збігом і порушуючи закон, опікується усіма справами кума Путіна проти журналістів і нардепів. За цей блог Сергія Лещенко кум Путіна і одіозний політик Віктор Медведчук подав до суду і на самого депутата і на 24 канал.

Сергій Лещенко тоді розповів, що за допомогою СБУ президент Порошенко зачистив ринок скрапленого газу для себе та кума Путіна Віктора Медведчука.

Медведчук подав до суду на 24 канал та на депутата від БПП: відома причина


4 фірми, які пов’язані безпосередньо з Медведчуком

СБУ почали тиснути на трейдерів, а в цей час на ринок зайшли 4 фірми, які пов’язані безпосередньо з Медведчуком.

Порошенко в цей час повністю домовився з ним по бізнесу, телеканалах, він дозволив йому отримати цілий шмат внутрішнього споживання автомобільного газу, дизелю антимонопольні органи дали дозвіл, СБУ цьому сприяло,
– розповів народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Сергій Лещенко.

Афілійованість згаданих фірм з Медведчуком в своїх розслідуваннях кілька разів доводили різні видання. А журналісти програми “Схеми” навіть зафіксували приліт Медведчука з власником компан Proton Energy Group Нісаном Мойсеєвим. Компанії належить фірма “Глуско Україна”. Це одна з чотирьох, вже згаданих, під яку, за даними журналістів-розслідувачів і “зачистили” ринок газу. Та Медведчук все одно заперечує свою причетність до продажу пального і вимагає спростування інформації.

Щоправда представник політика в суді не захотів пояснити, які має докази непричетності Медведчука до схеми. Свій позов Медведчук подав до Печерського районного суду. Хоча ні 24 канал, ні нардеп Сергій Лещенко у цьому районі Києва не зареєстровані. Але політик не дарма хотів, щоби справу розглядав саме Печерський суд.

Він подав 10 позовів і відкликав, поки авторозподіл не направив на потрібного суддю, залишився лише позов, який потрапив до судді Соколова, це суддя близький до Медведчука,
– наголосив Лещенко.

Саме цей суддя вже розглядав і задовольнив позов Медведчука про захист честі і гідності до іншого нардепа – Володимира Ар’єва. Та за неймовірним співпадінням саме Олексій Соколов постановив, щоби поліція відкрила справу проти журналіста програми “Схеми” Михайла Ткача про ніби-то втручання в “приватне життя Медведчука”. Йдеться про зйомки прямих перельотів з України в Росію в обхід закону. Особою, яка є офіційним переговірником з Кремлем щодо звільнення звідти українських політв’язнів.

Медведчук подав до суду на 24 канал та на депутата від БПП: відома причина
Суддя Олексій Соколов

Цікаво, що саме під час однієї зі зйомок, через яку проти Михайла Ткача відкрили справу, і було зафіксовано зв’язки Медведчука з раніше згаданим Нісаном Мойсеєвим. Хоч охоронці політика й перешкоджали роботі розслідувачів. Журналісти 24 каналу поцікавимось у судді як так сталось, що всі 3 позови Медведчука, направлані до Печерського суду, потрапили на розгляд саме до нього. Проте залишились без коментаря.

Сергій Лещенко і представник нашого каналу збираються подавати прохання про відвід ймовірно залежного від Медведчука судді. А люди одіозного проросійського політика тим часом не зупиняються. Нещодавно виграли в адмінсуді позов проти голови парламентського комітету Вікторії Сюмар, яка звернулася до поліції з вимогою відкрити кримінальне провадження щодо перешкоджання журналістській діяльності охоронцями Медведчука. 

Джерело Телеканал новини «24»
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: