Місто і регіон

Медовими подарунками пасічники Ніжинщини привітали з 8 березня | Ніжин

Напередодні свята 8 березня громадська організація «Бджолярі Ніжинщини» зробила солодкий та корисний подарунок, тим, хто як ніхто інший потребує уваги в такий жіночий день. Голова  організації Петро Балаш разом з Миколою Козубенком 7 березня завітали у Вертіївку до стаціонарного відділення районного управління праці та соціального захисту населення, де знаходяться на утриманні люди похилого віку. На порозі їх зустріла завідуюча відділенням Тетяна Миколаєнко та провела до зали їдальні. Там вже на них чекали винуватці свята – бабусі, які були неабияк раді гостям. Тетяна Миколаївна зазначила, що зараз на утриманні у відділені перебуває 8 жінок похилого віку, шкода не всі можуть повноцінно рухатись, тож не зможуть прийняти поздоровлення.

Петро Балаш та Микола Козубенко дістали баночки меду та вручили бабусям, аби ті почувались краще та поправляли своє здоров’я. Не даремно ж кажуть, що мед подовжує вік. До привітань приєднались і чоловіки, що також проживають у відділенні. Після теплих поздоровлень та спілкування зустріч завершилась спільним фото.


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!