Місто і регіон

Медики: Чоловікам шкідливо носити золоті обручки постійно | Ніжин

Мова йде про те, що всім чоловікам на Землі шкідливо носити золоті обручки, не знімаючи протягом тривалого часу. Медики прогнозують сексуальний розлад у тих, хто носить золоту обручку або печатку протягом довгих років. Вся справа в тому, що метал має властивість окислюватися, а потім продукти окислення потрапляють в кровоносну систему і завдають непоправної шкоди чоловічому здоров’ю.

Про шкоду золотих прикрас на чоловіках вже давно ходять легенди, але до недавніх пір даний факт не був доведений. Вчені провели ряд досліджень, в яких брали участь чоловіки з золотими обручками, в ході їх перевірки було виявлено, що оксиди золота під час окислення потрапляють в кров, тим самим порушуючи роботу статевих залоз. В наслідок цього процесу у чоловіка можуть виникнути розлади сексуального характеру, наприклад такі, як слабка потенція або швидке сім’явиверження.
Вчені перевірили ту ж теорію і на жінках, але як з’ясувалося, представницям слабкої статі не загрожує оксид азоту ні в якому разі. Лікарі рекомендують чоловікам бути найбільш обережними при виборі прикраси, слід віддавати перевагу сріблу. Якщо вже куплено золоте кільце, то його розмір повинен бути трохи більше пальця, щоб не тиснуло, тим самим створюючи зайві проблеми. Також, медики настійно радять чоловікам періодично знімати золоті кільця, хоча б на ніч.

Джерело: hronika.info

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
25.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook