Україна і світ

Матіос відреагував на звинувачення у причетності військової прокуратури до викрадення Шепелева

Матіос відреагував на звинувачення у причетності військової прокуратури до викрадення Шепелева

Військова прокуратура не має жодного стосунку до викрадення екс-нардепа Олександра Шепелева, оскільки це відомство не здійснює функції оперативної служби, прослуховування, розвідки та спецназу.

Таку заяву зробив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає “Українська правда”.

“Військова прокуратура не має та не здійснює функції оперативної служби, прослуховування, розвідки та спецназу. Тому твердження Шепелева про встановлення його місцезнаходження та подальшого утримання військовою прокуратурою точно є абсурдними”, – зауважив він.

Крім того, військовий прокурор прокоментував імовірну співпрацю Шепелева та підзвітного йому відомства.

“Якщо підозрюваний Шепелєв матиме фантазію і бажання розповісти про різні дії політикуму України, і це матиме ознаки тих чи інших злочинів, ми, як і завжди це робили, розслідуємо та перевіримо все повністю об’єктивно, неупереджено і за законом, незважаючи на прізвища і посади”, – констатував Матіос.

Нагадаємо, екс-нардепа Олександра Шепелева підозрюють у розкраданні державного майна та держзраді. Політика затримали працівники СБУ. За словами Олександра Шепелева, його викрали, знущалися, відвезли в ліс, аж потім доправили до зали суду.

9 лютого, у Печерському райсуді Києва Шепелеву було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб з дня затримання підозрюваного, а саме до 8 квітня 2018 року.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close