Україна і світ

Матіос розповів про “загадкові обставини” та травми Шепелева під час затримання

Матіос розповів про "загадкові обставини" та травми Шепелева під час затримання

Після затримання колишнього народного депутата України від “Батьківщини” Олександра Шепелева виявилося, що в нього зламані щелепа та ніс, а ще немає мобільного телефону.

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, повідомляє “Українська правда”.

Дуже дивним, як на мій погляд, видається те, що під час затримання співробітниками СБУ у підозрюваного Шепелева не було жодного мобільного телефону, навіть найбільш примітивного. А це означає, що телефон з ексклюзивними контактами за період його перебування в Україні у когось є. Наш обов’язок – його знайти,
– зазначив він.

Матіос додав, що обов’язково потрібно знайти та встановити місце, де сталося побиття Шепелєва, адже там будуть сліди ДНК та крові.

“Ми це обов’язково знайдемо. А коли ми дізнаємося, де він перебував, хто півтори доби і з якою метою завдавав тілесних ушкоджень – ми напевно зрозуміємо мотив його дивного повернення під чотири судові розгляди, де передбачений пожиттєвий строк покарання”, – розповів військовий прокурор.

Він зауважив, що Шепелев був переодягнений у свіжий одяг, на якому, не збереглися залишки крові.

“Усі бачили його побите обличчя. Будь-який одяг має ідентифікуючі ознаки свого походження. Ми вже шукаємо. Здогадки або інтуїтивні відчуття дають мені право говорити, що в нас обов’язково будуть питання до людей, які перебувають на території України і які завдавали йому тілесних ушкоджень. Коли ми їх знайдемо – поставимо ці запитання”, – зазначив Матіос.

Військовий прокурор також розповів, що окрім зламаної щелепи, у екс-нардепа був зламаний ніс.

Нагадаємо, екс-нардепа Олександра Шепелева підозрюють у розкраданні державного майна та держзраді. Політика затримали працівники СБУ. За словами Олександра Шепелева, його викрали, знущалися, відвезли в ліс, аж потім доправили до зали суду.

9 лютого, у Печерському райсуді Києва Шепелеву було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб з дня затримання підозрюваного, а саме до 8 квітня 2018 року.

Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2018

Facebook
Close