Місто і регіон

Математики Ніжинського міського ліцею пропонують учням 8-9 класів долучитися до інтелектуального життя | Ніжин

Традиційний урок — усталена форма роботи: зі своїми правилами, вимогами і очікуваними результатами. Але життя постійно змінюється та вимагає від нас нових підходів. Яких? Ми можемо й самі цього не знати…

Одним із актуальних напрямів модернізації та інноваційного розвитку природничо-математичного профілю освіти виступає STEM-орієнтований підхід до навчання. Це сприяє більш якісній підготовці молоді до успішного працевлаштування та подальшої освіти, яка вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Переконана, сперечатись ніхто не буде: кожного учня приваблює змістовне, різноманітне,  інтелектуальне життя не тільки на уроках, але і в позаурочний час.

Для того, щоб надати змогу розширити діапазон організаційних форм, методів навчання, способів навчальної взаємодії, Ніжинський міський ліцей  пропонує долучитися учням 8-9 класів шкіл міста до практичної діяльності та надати пріоритет засвоєнню навчального матеріалу у процесі конкурсів, фестивалів, хакатонів, практикумів по розв’язуванню задач тощо.

Можна вважати це розвагою для інтелектуалів, яка паралельно з підготовкою до ДПА дозволить у короткий термін реалізувати певні ідеї та досягнути поставленої мети.

Перше заняття для учнів 8-9 класів шкіл міста  заплановано у Ніжинському міському ліцеї  о 16 год. 00 хв, 20 грудня 2017 року (середа), аудиторія № 11 (1-й) поверх, учитель Овчинникова Тетяна Анатоліївна.  Додаткова інформація за телефоном (068) 386 85 07. Запрошуємо всіх охочих. Заняття безкоштовні та проводяться в рамках популяризації математичної освіти в місті Ніжин.

Учні І курсу математичного класу розпочали цей марафон і, провівши необхідні розрахунки, підготували цікаві проекти по виготовленню стереометричних моделей. Результати їх роботи представлені на фото.

Тетяна Овчинникова,учитель математики ліцею

 

 

 

 

 

Джерело: Нежатин
18.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook