Масове затримання податківців: фіскали дають викривальні покази проти екс-міністра

Масове затримання податківців: фіскали дають викривальні покази проти екс-міністра

Джерело Телеканал новини «24»

Колишні податківці, які були затримані під час масштабної спецоперації 24 травня, почали давати викривальні покази на користь екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка.
Про це інформує прес-служба ГПУ.
У Луценка звітують, що в рамках розслідування кримінального провадженням за фактом створення так званих “програмних підприємств”, які брали участь в схемі ухилення від сплати податків, проводять допити як колишніх, так і діючих працівників податкових органів.
На сьогодні слідчі зібрали викривальні покази щодо діяльності так званих “програмних підприємств”.
Зокрема, один з колишніх керівників обласної податкової адміністрації розкрив механізм забезпечення діяльності вказаних схем зі сторони податкових органів, починаючи від Міністерства доходів і зборів України, закінчуючи районною податковою інспекцією, де на обліку перебували “програмні підприємства”.
Також розкрито умови роботи підприємств реального сектору економіки з так званими “податковими майданчиками” та задіяних у вказаних схемах службових осіб податкових органів.
Як пояснюють у ГПУ, так звані “програмні підприємства” були створені злочинною організацією на чолі з екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Вони представляли собою фіктивні суб’єкти підприємницької діяльності, які використовувалися для ухилення від сплати податків і нібито не підлягали перевірці.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017