Україна і світ

Манафорт був консультантом “Опозиційного блоку” після втечі Януковича, – Bloomberg

Манафорт був консультантом "Опозиційного блоку" після втечі Януковича, – Bloomberg

Після втечі з України колишнього президента Віктора Януковича у лютому 2014 року, його радник Пол Манафорт ще 17 разів приїжджав до України. Тут він консультував “Партію регіонів”, а згодом і “Опозиційний блок”.

Як пише Bloomberg, українські прокурори мають дані про як мінімум 17 поїздок до України Пола Манафорта у 2014 та 2015 роках. При цьому ці поїздки були здійснені пізніше, аніж йдеться в розслідуванні спецпрокурора США Мюллера.

При цьому ці поїздки принесли Манафорту менше грошей, аніж коли він працював на Віктора Януковича. Манафорту виплатили приблизно 1 мільйон доларів за роботу над парламентськими виборами у жовтні 2014 року, повідомив Bloomberg в квітні один з лідерів “Опозиційного блоку” Нестор Шуфрич.

Варто відзначити, що саме Манафорт рекомендував “Партії регіонів” змінити назву на “Опозиційний блок”, який би став “голосом росіян на сході”.

Остання консалтингова робота Манафорта в Україні закінчилася менш ніж за шість місяців, перш ніж він почав працювати на кампанію Трампа: він провів щонайменше місяць в Україні в консультуванні «Опозиційного блоку» перед місцевими виборами у жовтні 2015 року. При цьому Манафорт отримав лише частину грошей за цю роботу.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018