Місто і регіон

Маленькі ніжинці теж святкують День Конституції | Ніжин

Дошкільний навчальний заклад №13 «Берізка» з пріоритетним напрямком роботи  національно – патріотичне та духовне виховання малого українця на засадах Концепції Софії Русової, з нагоди відзначення великого Державного свята Дня Конституції України зібрав дружню родину святково прибраних дошкільнят. Все навколо квітнуло барвистими вишиванками і колоритними віночками.

В рамках  виконання  міні-проекту «Люби і знай свій рідний край» дітлахи мали можливість закріпити та уточнити  знання  про їх права та обов’язки. А проходило це все через захоплюючу улюблену гру – вікторину «Україна рідний край, ти Закони, друже знай».

Молоді  вихователі, а це: Камінська О.М., Вергун І.А., Скороход О.В., Христенко Т.М., Сукач Т.М., Костандова І.В., захоплююче продумували хід гри, а діти навперебій відповідали, що головними символами нашої держави є – Державний Гімн України, Державний Прапор, Державний Герб, з цікавістю малюки розглянули саму Конституцію, яка гарантує дітям щасливе дитинство, право на виховання та освіту, на мирне небо, за яке сьогодні борються  мужні бійці АТО. По закінченні вікторини діти виконали Державний Гімн.

Ще діти пригадали, прислів’я, приказки, що «Без верби і калини – нема України».

З великим задоволенням малюки викладали по контуру з солоного тіста Герб України. На знак поваги і шани до Державного свята, Дня Конституції України, маленькі дитячі долоньки створили мапу України  і прикрасили квітами соняшника і волошки,  а ще прикрашали орнаментами  українські сорочки та віночки.

Під кінець талановиті дошкільнята всім присутнім подарували «Флеш –моб» «Це моя Україна!». Зворушено і велично пройшло це святкове дійство залишивши масу спогадів і вражень.

Але з особливою насолодою малюки разом з вихователями на   майданчику«вималювали» з живих квітів Герб України і величезне серце Любові до рідної держави на радість малечі і  батьківській родині.

Тож вітаємо всіх зі святом!

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
28.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook