Україна і світ

Майнінг криптовалют у Росії спричинив масштабну пожежу: є відео

Майнінг криптовалют у Росії спричинив масштабну пожежу: є відео

У вівторок вночі, 6 лютого, у російському місті Артемі у шестиповерховому будинку спалахнула сильна пожежа. Надзвичайна ситуація виникла через те, що мешканець квартири №28 майнив (добував) криптовалюту.

Про це повідомляє “Медуза”.

Зазначається, що через сильний вітер вгонь швидко поширився по квартирах верхніх поверхів. Пожежники локалізували горіння о 7:00. Ніхто з мешканців будинку не загинув. Одну людину госпіталізували через ускладнення, які виникли від вдихання чадного газу. Мешканців згорілих квартир поки що поселили на одній із турбаз поруч із містом.

За основною версією, пожежа спалахнула через те, що мешканець квартири №28 майнив криптовалюту. Він міг влаштувати коротке замикання або велике перевантаження на електромережу.

Один з мешканців будинку на ім’я Євген розповів, що прокинувся тієї ночі від того, що у дворі раптово стало дуже світло.

Щоб зрозуміти, що це за світло, я вибіг на балкон і насамперед побачив: чоловік років 45 тікав з під’їзду. Він був у зимовому одязі і з двома системними блоками в руках. Він їх кидав, піднімав і знову біг,
– розповів Євген.

Як розповіли надзвичайники, у квартирі, де був осередок пожежі, знайдено “обладнання, яке за габаритами схоже на обладнання для майнінгу”. Це системні блоки, охолоджувачі, відеокарти та інша техніка.

Зазначимо, що внаслідок пожежі повністю згоріло 8 квартир, ще 40 отримали серйозні пошкодження. Прорвало труби опалення, і ті квартири, до яких не дійшов вогонь, залило окропом.

Ремонт мешканцям понищених квартир доведеться робити власним коштом, оскільки всі вони є власниками помешкань.

Відео з пожежі в Росії, яка виникла через майнінг криптовалют

Що таке криптовалюта? Криптовалюта – цифрова валюта, що функціонує завдяки механізму асиметричного шифрування. Одиниця криптовалюти – це код, який народжується в результаті складних комп’ютерних математичних обчислень.

Що таке майнінг? Майнінг (видобуток) – це спосіб заробітку криптовалюти за допомогою обчислюваних потужностей комп`ютера.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close