Україна і світ

Львівські вівці: як віце-президент “Карпат” обізвав вболівальників клубу

Львівські вівці: як віце-президент "Карпат" обізвав вболівальників клубу

У матчі 8-го туру львівські “Карпати” приймали вдома полтавську “Ворсклу”. За два тижні до цього у попередньому турі львів’яни неочікувано, але цілком заслужено, перемогли на виїзді київське “Динамо”, забивши у ворота киян два голи. Попри це, на матч проти “Ворскли” прийшло вкрай мало глядачів.

За офіційними даним, на матчі були присутні лише 1756 глядачів. Трохи мало як для Львова (населення міста понад 726 тисяч осіб, з агломерацією – майже один мільйон). Та й стадіон вміщає 28 тисяч.

Така ситуація визвала шквал обурення у віце-президента “Карпат” Олега Смалійчука (збережено “авторський” стиль).

Сама головна проблема в сучасних Карпатах – це вболівальники…Вчора, коли хлопці вийшли на гру – побачили “справжню підтримку”. Аж півтори тисячі… Порахуйте скільки вміщає стадіон, відмінусуйте скільки прийшло і ви зрозумієте, скільки у Львові вівців. Вівців і справді більше, ніж справжніх вболівальників. І це в той час, коли молодим пацанам, які очима шукали вашу присутність, дійсно потрібна ваша підтримка,
– написав Смалійчук вже після матчу.

Варто додати, що не всі згідні з такими заявами. Ведучий програми “ТаТоТаке” та вболівальник “Карпат” Сергій Болотніков.

“Мені здається, головна проблема “Карпат” і взагалі всього українського футболу – це ось такі менеджери. Вони не розуміють, шо є ядро аудиторії, а є величезна кількість потенційних вболівальників. Вони не хочуть або не можуть побачити, шо часи змінились і за увагу аудиторії йде справжня війна. Вони думають, шо для залучення аудиторії не треба робити хороший продукт, достатньо назвати людей вівцями”, – підсумував Сергій Болотніков.


Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: